ارائه خدمات فیلمبرداری هوایی (شبکه یک سیما) برنامه ماه خدا

ارائه خدمات هلی شات فیلمبرداری هوایی

هلی شات میدان آزادی تهران

 

ارائه خدمات تخصصی تصویربرداری هوایی و فیلمبرداری هوایی توسط شرکت نگاه آسمان به وسیله جدیدترین تجهیزات پروازی (هلی شات)

در رمضان سال ۹۳، شبکه یک سیما در ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان برای اولین بار در تولیدات صدا و سیما به کمک پهپادهای تصویربردار به برداشت تصاویر و فیلم های هوایی در لوکیشن های مختلف در سرتاسر ایران پرداخت.

در اولین لوکیشن بر روی ناوشکن سبلان در خلیج فارس، ربات پرنده ۴ بال و ۴ موتور (کوادکوپتر) با پرواز بر فراز ناو سبلان به برداشت تصاویر زیبای هوایی پرداخت.

ارائه خدمات تصویربرداری هوایی در ویژه برنامه ماه خدا در سال ۹۳ توسط پهپاد را می توان از اولین پروژه های سازمان صدا و سیما در آن سالها برشمرد.

ویدیوی زیر مربوط به تصاویر پشت صحنه از ارائه خدمات تصویربرداری هوایی بر روی ناو سبلان در سال ۹۳ است که در آخرین روز از ماه رمضان آن سال از شبکه یک سیما به صورت زنده پخش شد.

هلی شات شبکه یک سیما (برنامه ماه خدا)

 


تقدیر از اولین خدمات تصویربرداری هوایی در ایران در شبکه یک سیما

در ابتدای این ویدیو، مجری برنامه آقای حسن سلطانی از اعضای تیم خدمات دهنده تقدیر و تشکر کرد.

 


هلی شات میدان آزادی تهران با دوربین های پرنده

در ویدیو زیر نیز تصویربرداری هوایی (هلی شات) بر روی برج آزادی تهران را مشاهده خواهید کرد که در دومین لوکیشن انتخابی، ربات های پرنده فیلم بردار به ارائه خدمات تخصصی پرداختند.

 

توضیح: برند هوابرد یک برند قدیمی و جزو اولین مجموعه های فعال در حوزه پهپاد در ایران بود که در سال ۹۴ منحل و به دو برند و شرکت جدید به نام «فناور بال گستر نگاه آسمان» و «فرابرد فرانمای آسمان» تفکیک شد. هلی شات میدان آزادی مربوط به برند هوابرد است. اعضای تیم: آقایان چیتگرها، انصاری فر و راشدی

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: روابط عمومی

سوالات خود را از قسمت نظرات همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.