درباره ما

هلی شات نگاه آسمان
شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان

مجموعه نگاه آسمان در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نمود و همزمان با فراخوان کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در سال ۱۳۹۴ به عضویت رسمی این اتحادیه درآمد.

شرکت نگاه آسمان یکی از اولین مجموعه های فعال در زمینه طراحی، ساخت و بهینه سازی انواع سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مالتی روتور (MultiRotor) و تجهیزات تصویربرداری هوایی (هلی شات) در ایران است.

حوزه تخصصی ما پهپاد محور و در رابطه با کاربردهای مختلف ربات های پرنده یا به اصطلاح کوادکوپتر است.

همزمان با شروع تولیدات این صنعت در جهان از جمله محصولات شرکت بزرگ Dji، مجموعه نگاه آسمان به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز و نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در ایران شروع به فعالیت نمود.

ما توانستیم کلینیک تخصصی تعمیرات محصولات Dji در ایران را تاسیس نماییم و حجم وسیعی از خدمات مربوط به تعمیرات ربات های پرنده Dji در ایران را به خود اختصاص دهیم.

ما مفتخریم بعد از فعالیت کمتر از یک دهه در این حوزه بکر در ایران، به بسیاری از سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین شخصیت های حقوقی و حقیقی به ارائه خدمات تخصصی پرداخته ایم.

مجموعه نگاه آسمان در حوزه ارائه خدمات تصویربردای هوایی با پهپاد نیز رزومه درخشانی را به همراه دارد. ما به عنوان یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده و تجهیزکننده سازمان صدا و سیمای ج.ا.ا مفتخر به ارائه خدمات تخصصی عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی و پخش زنده تصاویر در مهمترین رویدادهای ملی از جمله راهپیمایی روزهای ۲۲ بهمن، روز قدس، پوشش زنده هوایی مسابقات فوتبال (استقلال و پرسپولیس) بوده ایم.

در یک جمله

«افتخار مجموعه نگاه آسمان، حجم وسیعی از مشتریان حقیقی و حقوقی آن است»

حوزه پهپادهای غیر نظامی در کشور عزیزمان ایران به موازات پیشرفت این حوزه در جهان در حال گسترش است. مجموعه نگاه آسمان بر این باور است که به عنوان یکی از ارکان اصلی این حوزه بتواند نقش سازنده و مفیدی را در رشد این صنعت نوپا در ایران داشته باشد.

کلیه فعالیت های شرکت نگاه آسمان (فروش، تعمیرات و خدمات) زیر نظر اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و در راستای قوانین مصوب تجهیزات پروازی بدون سرنشین کارگروه پهپاد اتحادیه و سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.