شرکت هوابرد نگاه آسمان

چه نکاتی را در هنگام خرید اینسپایر 1 - inspire 1 رعایت کنیم

اینسپایر 1 - inspire 1

شرکت Dji تولیدکننده ربات پرنده 4 بال inspire 1 در وب سایت خود به آدرس Dji.com در بخش مربوط به این پرنده و صفحه دانلودها، یک برگه تک صفحه ای قرارداده است. در این برگه لیستی از قطعاتی که همراه با پرنده اینسپایر به فروش می رسد قراردارد.

قطعات اینسپایر 1

خریداران این ربات پرنده باید در هنگام خرید این وسیله طبق این لیست قطعات داخلی این کیت را بررسی و تحویل گیرند.

دانلود برگه بررسی قطعات اینسپایر

در هنگام خرید ربات پرنده inspire 1 به نکات زیر توجه فرمایید:

1. خرید خود را از شرکت های رسمی این حوزه انجام دهید. قبل از خرید از طریق ملاقات حضوری با شرکت های تخصصی و فعال این حوزه آشنا شوید و از خدمات، گارانتی و بیمه این تجهیزات سوال نمایید.

2. کیت ربات پرنده را به صورت کامل، طبق لیست ارائه شده از سوی شرکت Dji تحویل بگیرید. و از صحت و سلامت هر یک از قطعات در هنگام تحویل اطمینان پیدا کنید. از فروشنده بخواهید تا تمامی قطعات را در حضور شما از جعبه درآورده و تست کنند. 

3. از صحت کارکرد خود وسیله، دوربین و باتری کاملا مطمئن شوید.

4.یکسان بودن شماره سریال مندرج بر روی کیف این ربات پرنده را با قطعات داخل کیت بررسی نمایید.

شماره سریال اینسپایر 1

5. از فرد متخصص حاضر در شرکت بخواهید تا ربات پرنده را اکتیو کرده و آخرین نسخه نرم افزاری را بر روی آن نصب کند. 

6. کارتی در داخل کیت اینسپایر وجود دارد که در آن تاریخ تولید این وسیله قید شده است. تاریخ تولید را بررسی کرده و حتی الامکان از خرید کیت هایی که ماه تولید آنها از ماه سه 2015 به قبل است خودداری کنید.

7. شرکت های رسمی، تخصصی و فعال در این حوزه، این کیت را با آموزش کامل نرم افزار، سخت افزار و آموزش پرواز در فضای باز با سرفصل های مشخص آموزشی به فروش می رسانند، حتما این گونه این پرنده را به صورت کاملا تست شده آماده پرواز تحویل بگیرید.

8. در انتها فرم های مربوط به خرید و پلاک این پرنده را از فروشنده دریافت نمایید. فرم ها را پر نموده و مدارک لازم را برای پلاک نمودن پرنده خود در اختیار شرکت قرار دهید.


نویسنده: محمد چیتگرها