شرکت هوابرد نگاه آسمان
فروشگاه قطعات ربات پرنده مولتی روتور تجهیزات تصویربرداری هوایی
اطلاعیه مهم شرکت نگاه آسمان در خصوص فروش سیستم های پروازی

شرکت نگاه آسمان با توجه به عضویت رسمی در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و ملزم بودن به رعایت قوانین مصوب در حوزه سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مولتی روتور، تمامی محصولات پروازی خود را با شرایط زیر به فروش می رساند:

1. کلیه سیستم پروازی همراه با بروزرسانی، فعال سازی و تست سلامت به مشتریان عزیز عرضه می گردد.
2. تمامی خریداران موظف به ارائه مدارک شناسایی و همچنین مدارک کاری جهت خرید این تجهیزات می باشند
3. تمامی خریداران که تجربه کار با این تجهیزات را ندارند، موظف به شرکت در دوره آموزشی پیشرفته مربوط به آن محصول می باشند
4. شرکت نگاه آسمان بعد از پایان دوره آموزشی موظف به صدور گواهینامه درون شرکتی پایان دوره آموزشی می باشد.
5. تمامی خریداران باید بعد از تحویل سیستم پروازی نسبت به اخذ مجموعه قوانین پروازی از طریق وب سایت شرکت نگاه آسمان اقدام نمایند.
6. تمامی خریداران محترم موظف به شروع اقدام و پیگیری جهت اخذ سند و پلاک سیستم پروازی از کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران می باشند.
شرکت نگاه آسمان در فرآیند جمع آوری  مدارک و تکمیل فرم های مربوطه یاری کننده شما عزیزان خواهد بود.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های شرکت تماس برقرار نمایید
لیست محصولات - لیست خدمات کامل شرکتی نگاه آسمان

چک لیست های قبل از پرواز با ربات پرنده فانتوم 3

قبل از پرواز با ربات های پرنده مواردی را به صورت چک لیست برای پروازی ایمن و امن  باید انجام دهید. در این محتوا ما نمونه ربات پرنده ای خاص به نام «فانتوم 3» را انتخاب نموده ایم. این موارد را می توان با انجام تغییراتی کلی برای تمامی ربات های پرنده استفاده و به کار برد.

بخش اول: چک لیست های سخت افزاری

1. بررسی چشمی و ظاهری ربات پرنده

قبل از انجام پرواز، بهتر است بدنه ربات پرنده خود را بررسی نمایید (از عدم وجود ترک و شکستگی در فریم، ترک و شکستگی در جایگاه اتصال موتورها به بدنه زیرین، شکستگی در پایه های فرودها) مطمئن شوید. به آرامی موتورها را با دست چرخانده و از شرایط عادی موتور و نبود هیچگونه مشکل و درگیری در چرخش موتور اطمینان یابید) در قسمت زیر ربات پرنده، محل اتصال گیمبال یا همان سیستم استابلایزر و دوربین به بدنه اصلی را بررسی و از اتصال درست دمپرهای سفیدرنگ لرزشگیر و ضامن شیشه ای مطمئن شوید. از وجود SD کارت سالم که دارای فضای ذخیره سازی کافیست، در محل مربوطه بر روی بدنه گیمبال و جایگاه مخصوص به آن اطمینان یابید.

2. شارژ باتری ها

باتری خود ربات پرنده را به وسیله شارژر مخصوص فانتوم 3 به همراه رادیوکنترل که دارای باتری داخلی پک شده است شارژ نمایید و از شارژ بودن گوشی و تبلت خود نیز اطمینان کسب نمایید.

3. اطمینان از محکم بودن اتصالات

ملخ های خود را محکم بر روی موتورها بسته و از بسته شدن صحیح گوشی و یا تبلت خود بر روی جایگاه مخصوص آن یا همان براکت بر روی رادیوکنترل اطمینان کسب نمایید. عدم اتصال صحیح گوشی همراه یا تبلت در این قسمت می تواند باعث ایجاد خطاهای انسانی در هنگام پرواز شود.

بخش دوم: چک لیست های نرم افزاری

1. کالیبره نمودن IMU

در App نصب شده به قسمت Sensors در تنظیمات اصلی وارد شده، ربات پرنده خود را بر روی سطح صاف و ترازی قرار داده و IMU Calibration را کلیک نمایید و منتظر بمانید تا در این قسمت لودینگ مربوطه تا 100 درصد پر شود. در طول این فرآیند هیچ گونه حرکتی را به ربات پرنده خود ندهید و در همان وضعیت، شرایط آن را حفظ نمایید.

آموزش کالیبره imu فانتوم 3

2. کالیبره نمودن Compass

قبل از پرواز در فضای باز، ربات پرنده خود را بر روی زمین (صطح صاف) قرار داده و در App نصب شده بر روی گوشی یا تبلت خود در قسمت مرکزی بالای صفحه کلیک نموده و در پنجره باز شده در جلوی عبارت Compass بر روی Calibrate کلیک کنید. در این هنگام پنجره ای باز می شود که باید گزینه Ok را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب این گزینه LED های دو بازوی پشت پرنده به رنگ زرد ثابت درخواهد آمد. و بر روی صفحه نمایش شما، از شما خواسته خواهد شد ربات پرنده خود را در همان وضعیت افقی که بر روی زمین است، بالای سر خود گرفته و عکس عقربه های ساعت 360 درجه بچرخانید. هنگامی که این حرکت به اتمام می رسد LED های پشت پرنده سبز ثابت شده و از شما خواسته می شود پرنده خود را به شکل عمودی گرفته (به صورتی که جلوی پرنده به صورت عمود بر زمین شود) و دوباره 360 درجه عکس عقربه های ساعت چرخش خود را ادامه دهید. در صورتی که این عمل را به درستی انجام دهید پنجره در App نصب شده بر روی گوشی همراه و یا تبلت شما بسته شده و Compass کالیبره می شود.

آموزش کالیبره compass Gps ربات پرنده فانتوم 3

بعد از موارد و چک لیست های فوق، ربات پرنده را بر روی زمین قرار داده در پشت پرنده خود ایستاده و پرواز خود را با اطمینان شروع نمایید.


نویسنده: محمد چیتگرها

آخرین نمونه کارهای تصویربرداری هوایی شرکت نگاه آسمان

برای مشاهده تمام نمونه کارهای تصویربرداری هوایی شرکت نگاه آسمان به صفحه مربوط به نمونه کارها مراجعه نمایید.
 
http://iranhelicam.com/news/483-jobs.html
سند و پلاک مجوز پرواز ربات پرنده
فروشگاه نگاه آسمان
اطلاع از آخرین قیمت ها و موجودی محصولات و قطعات در وب سایت فروشگاهی شرکت نگاه آسمان
فروشگاه شرکت نگاه آسمان
ما در شبکه های اجتماعی
نگاه آسمان را در شبکه های تلگرام، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.