شرکت هوابرد نگاه آسمان
فروشگاه قطعات ربات پرنده مولتی روتور تجهیزات تصویربرداری هوایی
اطلاعیه مهم شرکت نگاه آسمان در خصوص فروش سیستم های پروازی

شرکت نگاه آسمان با توجه به عضویت رسمی در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و ملزم بودن به رعایت قوانین مصوب در حوزه سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مولتی روتور، تمامی محصولات پروازی خود را با شرایط زیر به فروش می رساند:

1. کلیه سیستم پروازی همراه با بروزرسانی، فعال سازی و تست سلامت به مشتریان عزیز عرضه می گردد.
2. تمامی خریداران موظف به ارائه مدارک شناسایی و همچنین مدارک کاری جهت خرید این تجهیزات می باشند
3. تمامی خریداران که تجربه کار با این تجهیزات را ندارند، موظف به شرکت در دوره آموزشی پیشرفته مربوط به آن محصول می باشند
4. شرکت نگاه آسمان بعد از پایان دوره آموزشی موظف به صدور گواهینامه درون شرکتی پایان دوره آموزشی می باشد.
5. تمامی خریداران باید بعد از تحویل سیستم پروازی نسبت به اخذ مجموعه قوانین پروازی از طریق وب سایت شرکت نگاه آسمان اقدام نمایند.
6. تمامی خریداران محترم موظف به شروع اقدام و پیگیری جهت اخذ سند و پلاک سیستم پروازی از کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران می باشند.
شرکت نگاه آسمان در فرآیند جمع آوری  مدارک و تکمیل فرم های مربوطه یاری کننده شما عزیزان خواهد بود.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های شرکت تماس برقرار نمایید
لیست محصولات - لیست خدمات کامل شرکتی نگاه آسمان

ثبت و صدور سند موقت مالکیت وسیله پرنده

قبل از خرید تجهیزات پروازی، ربات یا دوربین های پرنده دستورالعمل زیر را مطالعه نمایید:

1. حوزه سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز، ربات ها و دوربین های پرنده، هیچ ارتباطی به اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران ندارد و این اتحادیه نمی تواند مجوز پرواز و فعالیت را در این حوزه صادر نماید.  در حال حاضر کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، مرجع اصلی ساماندهی و پاسخگویی در این حوزه می باشد.

2. تنها شرکت های رسمی عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران مجاز به فروش این تجهیزات در ایران می باشند

3. شرکت ها و فروشگاه های غیرمرتبط در این حوزه که عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران نیستند، مجاز به فروش تجهیزات پروازی نخواهند بود.

3. قبل از خرید، حتما از طریق ارتباط با شماره تلفن های کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، استعلام شرکت های عضو و مجاز به فروش این تجهیزات را بگیرید.

5. فروشگاه ها و شرکت های غیر مرتبط، مجاز به فروش این تجهیزات در ایران نیستند و در صورت خرید از شرکت ها و فروشگاه های غیر مجاز، سیستم پروازی خریداری شده، توسط ارگان های امنیتی ضبط خواهد شد.

6. هر وسیله پروازی که در ایران به فروش می رسد باید دارای فاکتور فروش معتبر شرکتی باشد. این فاکتور فروش معتبر که مورد قبول اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران است تنها توسط شرکت های زیرمجموعه و عضو اتحادیه که مجاز به فروش این تجهیزات هستند صادر می شود.

7. ممکن است فروشگاه ها و شرکت های غیر مرتبط و غیر مجاز که عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران نیستند نیز فاکتور فروش را صادر نمایند، ولی این فاکتور معتبر نخواهد بود.

8. هر وسیله پروازی که در ایران به فروش می رسد باید از درگاه شرکت های مجاز و عضو اتحادیه همراه با فاکتور فروش معتبر شرکتی به خریدار ارائه شود.

9. هر وسیله پروازی که در ایران به فروش می رسد باید از سوی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، پلاک شده و سند موقت برای آن صادر شود. سند و پلاک سیستم های پروازی تنها در صورت ارائه فاکتور فروش معتبر شرکت های عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران صادر خواهد شد. در صورت نداشتن سند و پلاک تجهیزات پروازی، سیستم شما ممکن است در هر نقطه از کشور توسط ارگان های امنیتی ضبط شود.


با توجه به توضیحات فوق، خریداران محترم توجه نمایند، اگر تمایل به خرید این تجهیزات را دارند در گام نخست طبق لیست ارائه شده توسط اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران یکی از شرکت های مجاز و عضو اتحادیه را برای خرید خود انتخاب نموده و در پایان خرید با اخذ فاکتور فروش از شرکت ها درخواست فرم های صدور سند و پلاک را نمایند.

شرکت نگاه آسمان یکی از قدیمی ترین و پیشگامان این حوزه در ایران، یکی از شرکت های  معتبر و عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران بوده که مجاز به فروش این تجهیزات در ایران است (خریداران و مشتریان عزیز می توانند استعلام شرکت را از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با برقراری تماس تلفنی دریافت نمایند)


اتحادیه هوایی و فضایی ایران کارگروه پهباد

شرکت عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

تصویری از جواز فعالیت شرکت هوابرد نگاه آسمان


مشتریان محترم شرکت نگاه آسمان جهت اقدام برای صدور سند و پلاک تجهیزات پروازی خود، ابتدا فرم های ثبت نام را از قسمت زیر دریافت نمایند، سپس آنها را با دقت و به صورت خوانا تکمیل کنند. (در تکمیل این فرم ها می توانید با شرکت تماس برقرار نمایید.) سپس از قسمت زیر (فرم مدارک مورد نظر) را دریافت نمایید مدارک مورد نظر را که در این فرم به آنها اشاره شده است را تهیه کنید. سپس کلیه فرم ها و مدارک را اسکن نموده و به ایمیل اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران (کارگروه پهپاد) ارسال کنید.

اطلاعات مربوط به ایمیل وشماره تماس با اتحادیه و همچنین نحوه ارسال مدارک جهت صدور سند و پلاک تجهیزات پروازی در این فرم قابل مشاهده است.

فرم مدارک مورد نظر و روش اقدام جهت صدور

دریافت فرم های ثبت نام


عزیزانی که از شرکت هوابرد نگاه آسمان سیستم تهیه نموده اند می توانند در این خصوص از مشاوره کارشناسان این شرکت استفاده کنند. تلفن های شرکت 44114767 (021)

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص در کانال شرکت عضو شوید
telegram.me/nauav


آخرین نمونه کارهای تصویربرداری هوایی شرکت نگاه آسمان

برای مشاهده تمام نمونه کارهای تصویربرداری هوایی شرکت نگاه آسمان به صفحه مربوط به نمونه کارها مراجعه نمایید.
 
http://iranhelicam.com/news/483-jobs.html
سند و پلاک مجوز پرواز ربات پرنده
فروشگاه نگاه آسمان
اطلاع از آخرین قیمت ها و موجودی محصولات و قطعات در وب سایت فروشگاهی شرکت نگاه آسمان
فروشگاه شرکت نگاه آسمان
ما در شبکه های اجتماعی
نگاه آسمان را در شبکه های تلگرام، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.