شرکت هوابرد نگاه آسمان

برپایی بزرگترین غرفه تجهیزات تصویربرداری هوایی در نمایشگاه امسال

نمایشگاه بین المللی تخصصی دوربین های دیجیتال، هنر عکاسی و تصویربرداری، صوتی و تصویری و تجهیزات وابسته، امسال چهاردمین دوره برگزاری خود را تجربه می کند. 
سه سال پیش یعنی در دوازدهمین دوره با تولید سری اول تجهیزات تصویربرداری هوایی و شروع فعالیت ها در این حوزه در جهان، شرکت هوابرد به عنوان اولین و تنها شرکت تخصصی در این نمایشگاه شرکت نمود. در آن دوره اولین سری از ربات های پرنده که قادر به حمل دوربین بودند در این نمایشگاه برای اولین بار در کشور به نمایش گذاشته شد. 
امسال شرکت هوابرد نگاه آسمان در سومین حضور خود با بزرگترین غرفه در سالن اصلی یعنی سالن تهران حضور خواهد داشت. هدف از حضور شرکت در این نمایشگاه، تنها معرفی آخرین محصولات تصویربرداری هوایی در جهان و همچنین معرفی خدمات و پتانسیل های فنی شرکت می باشد. 

محل برگزاری این نمایشگاه امسال از مصلی تهران به محل دائمي نمايشگاههاي شهرداري تهران واقع در بزرگراه چمران  جنوب، نرسیده به تقاطع پل نصرتغییر نموده است.
این نمایشگاه از 4 تا 7 خرداد ماه 95 برگزار خواهد شد. پذیرای شما دوستان و علاقه مندان به حوزه تصویربرداری هوایی در سالن تهران و غرفه A14 (غرفه شرکت هوابرد نگاه آسمان) هستیم.