شرکت هوابرد نگاه آسمان

تا ساعاتی دیگر، Dji از محصول جدید خود به نام Mavic رونمایی خواهد کرد

Dji  یک شرکت چینی، پیشگام در تولید تجهیزات تصویربرداری هوایی در دنیاست. این شرکت تا ساعاتی دیگر از محصول جدید خود در دنیای تصویربرداری هوایی رونمایی خواهد کرد. 

dji mavic

mavic dji

Mavic نام محصول جدید این شرکت است. یک دوربین پرنده در ابعاد کوچکتر از سری ربات های پرنده فانتوم - رباتی که قسمت میانی آن در کف دست جا گرفته، ابعاد کوچکی دارد و به آسانی در یک کوله پشتی قابل جابجایی است.
براساس ویدیویی که در روزهای گذشته در سایت شرکت Dji منتشر شد، پیش بینی می شود این محصول همانند فانتوم 4 دارای یک تایم پرواز بیشتر از فانتوم 4 و همچنین دارای یک صفحه نمایش بر روی رادیوکنترل برای دریافت تصاویر زنده  با برد بالا می باشد. باتری این دوربین پرنده به میزان 3830 میلی آمپر نسب به باتری فانتوم 4 دارای میزان آمپر پایین تر و ابعاد کوچکتری خواهد بود. Dji بر روی این ربات پرنده از یک دوربین 4K همراه با یک سیستم استابلایزر قوی استفاده نموده است. 

mavic dji

dji mavic
 
 

Mavic همانند فانتوم 4 دارای سنسورهای التراسونیک موانع سنج خواهد بود. این ربات پرنده 4 موتوره در نگاه اول با توجه به ابعاد کوچک آن در میان ربات های پرنده سرعتی جای خواهد گرفت که دارای قابلیت فیلمبرداری با کیفیت تصویری مطلوب و مناسب همانند دیگر محصولات Dji در این کلاس می باشد.
پیش بینی می شود دنیای درون ها (Drone) با تولید این ربات پرنده یعنی Dji Mavic وارد فضای جدیدی خواهد شد. Mavic  همانند دیگر محصولات Dji به آسانی قابل استفاده برای عموم است. Mavic در این بین از عمومیت بیشتری برخوردار خواهد بود و سیاست شرکت در قیمت گذاری این محصول، قیمتی کمتر از قیمت فانتوم 4 خواهد بود. 

نویسنده: محمد چیتگرها