شرکت هوابرد نگاه آسمان

حضور Dji در IFA برلین با معرفی دو محصول ارتقاء یافته

شرکت Dji که از آن به عنوان رهبر شرکت های تولیدکننده در زمینه ربات های پرنده غیر نظامی و همچنین تولیدکننده تجهیزات حرفه ای تصویربرداری هوایی یاد می شود، با حضور خود در IFA برلین، دو محصول ارتقاء یافته و بهینه شده به نام های Mavic Pro Platinum و Phantom 4 Pro Obsidian معرفی نمود.

Phantom 4 Pro Obsidian خرید قیمت

Phantom 4 Pro Obsidian تنها با ظاهری جدید و زیباتر به رنگ سیاه مات با پوشش ضد اثر انگشت و Mavic Pro Platinum با بدنه ای براق و کمی تغییرات در درایورهای اسپیدکنترل های خود (استفاده از اسپیدکنترل های FOC سینوسی) و به کارگیری از ملخ های جدید به سایز 8331 به صورت رسمی معرفی شد. 

در Mavic Pro Platinum زمان پرواز به 30 دقیقه ارتقاء یافته و صدای ربات پرنده در هنگام پرواز تا 60 درصد کاهش داشته است.

در Phantom 4 Pro Obsidian تنها ظاهر خود ربات پرنده و لوازم جانبی شامل رادیوکنترل، باتری، ملخ ها و محافظ ملخ ها با تغییر رنگ روبرو شده است. این تغییر رنگ به سیاه مات ظاهر این ربات پرنده را بسیار زیبا و حرفه ای نموده است.
Phantom 4 Pro Obsidian مشخصات فروش

چند سوال که Dji به آن پاسخ داده است؟

چه تفاوتی بین Phantom 4 pro و Phantom 4 Pro Obsidian وجود دارد؟ تنها ظاهر خود ایرکرفت (بدنه) و لوازم جانبی شامل رادیوکنترل، باتری، ملخ ها و محافظ ملخ ها به رنگ سیاه مات و سفید تغییر رنگ داده شده است.

آیا برای نسخه Phantom 4 Advanced  نیز تغییر رنگ خواهیم داشت؟ Dji تنها در نمونه فانتوم 4 پرو این تنوع رنگی به مشکی مات را انجام داده و در حال حاضر تصمیمی برای دیگر محصولات خود ندارد.

آیا Dji در Phantom 4 Pro Obsidian لوازم جانبی با رنگ سیاه مات نیز تولید خواهد نمود؟ بله Dji در این مدل لوازم جانبی همچون رادیوکنترل، باتری، ملخ ها، محافظ ملخ ها و ... به رنگ سیاه مات طراحی و تولید خواهد کرد.

همچنین شرکت Dji  علاوه بر معرفی این دو محصول ارتقاء یافته، یک ویژگی جدید را نیز در مدل Spark معرفی نموده است و آن گرفتن تصاویر پاناروما به صورت فیش آی با حالتی جدید به نام Sphere است. Dji گفته به زودی این حالت با آپدیت App در این مدل اضافه خواهد شد.