شرکت هوابرد نگاه آسمان

شرکت هوابرد نگاه آسمان

تصویری از لوگو و برند جدید شرکت هوابرد نگاه آسمان


نام کامل و ثبتی شرکت «هوابرد نگاه آسمان» است. این شرکت به شماره ثبت 473285 و شناسه ملی 14004974640 فعالیت تحقیقاتی و عملی خود را از سال 1389 آغاز نموده و از سال 1394 به صورت رسمی با فراخوان کارگروه پهپاد اتحادیه هوایی و فضایی ایران به ثبت رسیده است. 

این شرکت با فراهم سازی فضای تحقیقاتی در زمینه کاربردهای مختلف سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مولتی روتور در حال ارائه خدمات تخصصی و همچنین فروش تجهیزات و قطعات مرتبط با این حوزه است. 


در ادامه زمینه های فعالیت شرکت کنونی (هوابرد نگاه آسمان) به تفضیل آمده است.

  • طراحی، ساخت و راه اندازی سیستم های بدون سرنشین

امروزه سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در حوزه های مختلف به کار گرفته می شوند برای مثال در تولیدات سینمایی، تلویزیونی و مستند این سیستم ها جهت حمل دوربین های حرفه ای و اخذ تصاویر و شات های هوایی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ربات های پرنده امروزه آن چنان رونق گرفته است که کمپانی های مختلفی در جهان با تولید سیستم های هوشمند، تجربه پرواز و اخذ بهترین و با کیفیت ترین تصاویر را برای عموم به ارمغان آورده اند تا جاییکه امروز شاهد استفاده از این تجهیزات در مراسم ها و گردهمایی ها هستیم. این ربات های پرنده در صنعت کشاورزی برای حمل نازل های سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرند و یا در حوزه محیط زیست جهت بازرسی هوایی مناطق مختلف و شناسایی شکارچیان غیرمجاز به کار گرفته می شوند. کاربردها و موارد استفاده از ربات های پرنده در حال توسعه است از همین رو شرکت هوابرد نگاه آسمان با راه اندازی بخش طراحی و ساخت و راه اندازی ربات های پرنده در حال ارائه ایده های نو در این زمینه و عملیاتی نمودن نیازهای مشتریان خود است. 

  • فروش تجهیزات و قطعات مرتبط

تولیدات شرکت هوابرد نگاه آسمان در حال حاضر محدود به سیستم های بدون سرنشین تصویربرداری هوایی، ربات های پرنده نقشه بردار و همچنین سیستم های بدون سرنشین خاص جهت مصارف بازرسی هوایی است. جهت اطلاع از جزئیات این تولیدات قسمت فروش را مشاهده نمایید. از سوی دیگر کمپانی های متعددی در جهان به تولید ربات های پرنده می پردازند. شرکت هوابرد نگاه آسمان با تحقیق و بررسی بهترین تولیدات جهان در این حوزه، به فروش و ارائه خدمات پس از فروش برخی از این برندها درایران می پردازد (گفتنی است فروش این تجهیزات طبق قوانین مصوب کارگروه پهپاد اتحادیه هوایی و فضایی ایران می باشد و با توجه به نوع سیستم دارای شرایط  و محدودیت فروش به عموم می باشد) برای اطلاع از این قوانین این لینک را مطالعه نمایید.علاوه بر فروش و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های بدون سرنشین که به دو دسته تولیدات داخلی شرکت و تولیدات شرکت های خارجی تقسیم بندی می شود، شرکت هوابرد نگاه آسمان در حوزه فروش قطعات و تجهیزات مرتبط شامل (قطعات مختلف ساخت ربات های پرنده همانند موتورهای براشلس، کنترل کننده های سرعت، سیستم های کنترل پرواز تجاری، بدنه و فریم های ربات پرنده، سیستم های رادیوکنترل، باتری و ...) می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر، بخش فروش را مشاهده نمایید.

  • برگزاری دوره های آموزشی مرتبط

استفاده از تجهیزات و سیستم های بدون سرنشین دارای دوره های آموزشی و دستورالعمل های خاص و مدونی است. ما بر این عقیده ایم که نیمی از راه، خرید یک وسیله مناسب است و نیمی دیگر آموزش استفاده از آن ... شرکت هوابرد نگاه آسمان دوره های آموزشی متعددی را در این حوزه برنامه ریزی نموده است. برای کسب اطلاعات از جزئیات این دوره ها، بخش آموزش را مطالعه فرمایید.

  • تعمیرات و ارائه خدمات پس از فروش

بخش بسیار مهم شرکت هوابرد نگاه آسمان، پاسخگویی به مشتریان شرکت، در صورت نیاز ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی است. شرکت موظف به تامین قطعات درخواستی مشتری است.جهت کسب اطلاعات در این خصوص، قسمت تعمیرات را مشاهده نمایید.

  • ارائه خدمات تخصصی و خاص

بیشترین حجم از فعالیت شرکت هوابرد نگاه آسمان، ارائه خدمات خاص و تخصصی با بهترین کیفیت به مشتریان است. خدمات ما شامل ارائه خدمات تخصصی فیلمبرداری هوایی، عکس برداری هوایی، نقشه برداری هوایی و ... است. لیستی از خدمات کامل شرکت در قسمت «خدمات» قابل مشاهده است.