چرا برخی از محصولات کمپانی Dji فعال سازی نمی شوند؟

حتما می دانید که کلیه محصولات Dji در اولین استفاده و بعد از رفع پلمپ کارتنی نیاز به اکتیو شدن یا فعال سازی دارند. برای فعال سازی و اکتیو کردن کلیه محصولات Dji باید یک نام کاربری (ایمیل یا شماره تلفن) و یک رمز عبور داشته باشید. این نام کاربری و رمز عبور را می توانید با یک ثبت نام ساده در نرم افزار Dji Go4 و یا وب سایت Dji.com بدست آورید.

بعد از اولین اتصال دستگاه به App یا نرم افزار Dji Go4 و وارد شدن با اطلاعات کاربری همان نام کاربری و رمز عبور در انتهای مراحل فعال سازی شماره سریال دستگاه در سرور Dji بررسی و در صورت نبود مشکل خاصی عمل فعال سازی انجام می شود. در طول این فرآیند باید به اینترنت متصل باشید.

در برخی موارد شما با ارور و خطای زیر روبرو می شوید:

فعال سازی و اکتیو محصولات Dji
پیام خطا و ارور در هنگام عدم فعال سازی محصولات Dji

این پیام به چه معنی است؟

در مرحله اخر آپلود سریال نامبر دستگاه در سرور شرکت Dji اگر با این ارور یا خطا مواجه شدید به این معنی است که سریال نامبر دستگاه مورد نظر از سوی شرکت Dji مسدود شده و دستگاه مورد نظر قابل فعال سازی نیست و تا زمانی که دلایل مسدود سازی این شماره سریال رفع نشود نمی توان دستگاه را فعال کرد و از آن استفاده کرد.

برای مثال ممکن است دستگاه مورد نظر سرقتی بوده و صاحب دستگاه با مکاتبه با Dji و اطلاع رسانی به شرکت از طریق سریال نامبر دستگاه، مسدود سازی در زمان فعال سازی را برای دستگاه انجام داده است.

در این شرایط چه کار کنیم؟

سریعا دستگاه را به فروشنده عودت دهید (طبیعتا با خرید از شرکت های معتبر با این مشکلات مواجه نخواهید شد.)

 

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: روابط عمومی

سوالات خود را از قسمت نظرات همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.