شرکت هوابرد نگاه آسمان

تعمیرات، قطعات و لوازم جانبی اسپارک Spark Dji

اسپارک spark djiتعمیر ربات پرنده اسپارک Spark Dji در واحد تعمیرات شرکت نگاه آسمان آغاز شد. کلیه ریزقطعات این سلفی درن جدید شرکت دی جی آی شامل بدنه و فریم اسپارک، موتور اسپارک، اسپیدکنترل و برد زیر بازوی اسپارک، بازوی، مدارت و بردهای داخلی (برد IMU)، برد GPS، فن خنک کننده، به همراه باتری و رادیوکنترل این ربات پرنده دوربین دار در شرکت موجود می باشد. اسپارک یک ربات پرنده کوچک با سیستم دوربین و گیمبال دو محوره است، از این محصول برای تفریح و ثبت تصاویر هوایی زیبا استفاده می شود.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵ | ادامه مطلب...

تعمیرات مویک پرو - Mavic Pro در ایران

ماویک پرو محصول جدید شرکت Dji  یک کوادروتور سایز کوچک و بسیار ظریف است. تعمیرات این محصول نیز با توجه به کوچکی قطعات آن می تواند پیچیده و مشکل باشد. واحد تعمیرات شرکت نگاه آسمان به تازگی از بهمن ماه 95 تعمیرات این کوادکوپتر سایز کوچک را آغاز نموده است. برای تعمیرات این محصول در ایران می توانید با شرکت تماس برقرار نمایید. کلیه ریزقطعات این ربات پرنده شامل بدنه، موتورها، بازوها، دوربین و گیمبال و همچنین مدارات داخلی (فلت کابل ها، برد IMU، برد GPS و ...) موجود می باشد.
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴ | ادامه مطلب...

تعمیر کوادکوپتر اینسپایر

اینسپایر یکی از دوربین های پرنده شرکت Dji است که به جهت تصویربرداری هوایی در جهان استفاده می شود. این ربات پرنده 4 موتوره دارای بازوهایی از جنس فیبر کربن بوده و کلیه قطعات الکترونیکی آن در قسمت میانی و دماغه جلویی قرار گرفته است. این ربات پرنده دارای مدل های مختلفی است. معمولا تفاوت بین مدل های این ربات پرنده به نوع دوربین و گیمبال نصب شده در قسمت زیرین آن بر می گردد. بیشترین آسیب های احتمالی در هنگام سقوط این ربات پرنده به موارد زیر خلاصه می شود.
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹ | ادامه مطلب...

تعمیر گیمبال و دوربین فانتوم 3

یکی از قسمت های ربات پرنده فانتوم 3 که در کرش و سقوط ربات پرنده در بیشتر مواقع آسیب می بیند، قسمت زیرین این دوربین پرنده یعنی قسمت دوربین و گیمبال آن است. البته یک قطعه یا صفحه کربنی تعبیه شده که در قسمت میانی پایه های فرود نصب شده و مانع از وارد شدن ضربه به این قسمت می شود. این قطعه را می توانید از فروشگاه اینترنتی شرکت نگاه آسمان تهیه نمایید. تمامی زیر قطعات مربوط به فانتوم 3 و قسمت دوربین و گیمبال آن در شرکت نگاه آسمان جهت تعمیرات این قسمت از دوربین پرنده فانتوم 3، فراهم شده است.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲ | ادامه مطلب...

تعمیر فانتوم 4 - phantom 4 Dji

فانتوم 4 جدیدترین محصول شرکت Dji بعد از شروع عرضه و فروش در ایران توسط شرکت نگاه آسمان، مورد استقبال علاقه مندان و کاربران حوزه تصویربرداری هوایی قرار گرفت. از این رو خدمات پس از فروش شامل تامین قطعات و تعمیرات کامل این محصول در واحد تعمیرات شرکت نگاه آسمان آغاز گردیده است. دوربین پرنده فانتوم 4 دارای یک بدنه مقاوم است و تمامی قطعات الکترونیکی آن در قسمت مرکزی پوسته یا بدنه در داخل محفظه منیزمی قرار دارد. از این رو در هنگام سقوط و ضربه، بدنه در بیشتر مواقع سالم مانده و سیستم دوربین و گیمبال آن آسیب می بیند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷ | ادامه مطلب...

تعمیر و تامین قطعات فانتوم 3 پروفشنال و ادونس

یکی ازبخش های فعال شرکت هوابرد نگاه آسمان بخش مربوط به تعمیرات سیستم های پروازی است.
در میان سیستم های پروازی مناسب برای تصویربرداری هوایی، کوادکوپترهای فانتوم 3 به دلیل فروش بالا، دارای تعمیرات بیشتری نیز هستند. در میان انواع مختلف مدل های فانتوم 3، مدل پروفشنال بیشترین حجم تعمیرات را به خود اختصاص داده است.
تعمیرات این سری از مدل های فانتوم شرکت Dji به دلیل ماژولار بودن قطعات و از سوی دیگر تامین کلیه ریز قطعات مربوط به این مدل از سوی شرکت نگاه آسمان به سهولت در واحد تعمیرات شرکت انجام می گردد.
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۷ | ادامه مطلب...

تعمیرات ربات پرنده فانتوم

فانتوم، ربات پرنده چهار موتوره در اصطلاح کوادکوپتر مخصوص فیلمبرداری هوایی (هلی شات) محصول شرکت Dji است. فانتوم ها دارای انواع مختلف اند. شرکت هوابرد نگاه آسمان یکی از پیشگامان فعالیت در زمینه فروش این مدل در ایران با توجه به نیاز مشتریان خود و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مرتبط با این کالا، با تهیه قطعات مختلف این ربات های پرنده، تعمیرات این مدل در ایران را به صورت کامل از سال 89 شروع نموده است. 
سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱ | ادامه مطلب...