شرکت هوابرد نگاه آسمان

تعمیرات ربات پرنده فانتوم

فانتوم، ربات پرنده چهار موتوره در اصطلاح کوادکوپتر مخصوص فیلمبرداری هوایی (هلی شات) محصول شرکت Dji است. فانتوم ها دارای انواع مختلف اند.
تا به این لحظه 4 مدل مختلف به نام های فانتوم 1، فانتوم 2، فانتوم 3 و فانتوم 4 طراحی و روانه بازار شده است. هر یک از این مدل ها، خود نیز دارای مدل های و نمونه های مختلفی است.
شرکت هوابرد نگاه آسمان یکی از پیشگامان فعالیت در زمینه فروش این مدل در ایران با توجه به نیاز مشتریان خود و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مرتبط با این کالا، با تهیه قطعات مختلف این ربات های پرنده، تعمیرات این مدل در ایران را به صورت کامل از سال 89 شروع نموده است. 

تعمیرات فانتوم 3

تعمیر فانتوم 3

تعمیر فانتوم 4


در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات تعمیر فانتوم را دارید می توانید طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید.
1. برقراری ارتباط با شماره های شرکت و تماس با کارشناسان
2. بیان و طرح نوع مشکل و عیب سیستم خود
3. در این مرحله کارشناسان مربوطه طبق گفته های شما، راهنمایی لازم را جهت ارائه خدمات خواهند نمود.
4. در صورت امکان، در مرحله اول راهنمایی برای حل مشکل از طریق تلفن صورت خواهد گرفت. در صورتی که راهنمایی از طریق تلفن امکان پذیر نباشد، شما باید قطعات و سیستم معیوب خود را جهت عیب یابی و تعمیر به صورت کامل بسته بندی کرده، از دو راه زیر به محل شرکت ارسال نمایید: 1. از طریق باربری اتوبوسرانی: به ترمینال اتوبوسرانی شهر خود مراجعه کنید و بسته را به آدرس شرکت ارسال نمایید. 2. از طریق تیپاکس: به نزدیک ترین شعبه تیپاکس در شهر خود مراجعه کرده و بسته را به آدرس شرکت ارسال نمایید.
صفحه تماس با ما و اطلاعات مربوط به شرکت 

5. از طریق خطوط تلفن، با ارتباط با شرکت، ما را از ارسال بسته خود با خبر نمایید.
6. کارشناسان بخش تعمیرات شرکت، 24 ساعت بعد از تحویل سیستم، موظف به عیب یابی و اطلاع رسانی کامل به شما هستند. در این مرحله بعد از عیب یابی،  با ذکر جزئیات مشکل و عیب به وجود آمده، همراه با هزینه مربوط به تعمیر کامل و در صورت نیاز هزینه مربوط به تعویض قطعات معیوب، به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
7. در صورت موافقت در خصوص انجام تعمیرات، با توجه به نوع مشکل به وجود آمده و بررسی زمان حل مشکل، کارشناس بخش تعمیرات شرکت موظف به اطلاع رسانی دقیق در خصوص زمان انجام خدمات تعمیرات خواهد بود. این بازه می تواند با توجه به مشکل وعیب به وجود آمده از 1 تا 5 روز (بدون احتساب ایام تعطیل) به طول انجامد.
8. بعد از توافق در مورد هزینه و زمان تعمیرات، در زمان مقرر سیستم مورد نظر به صورت کامل تست شده و از سلامت آن اطمینان کسب خواهد شد و جهت ارسال و تحویل به مشتری آماده می گردد.
9. سیستم مورد نظر همراه با فاکتور و ریز هزینه های مربوط به آن با توافق مشتری از طریق سیستم باربری اتوبوسرانی، سیستم تیپاکس و یا تحویل حضوری برای مشتری ارسال خواهد شد.


تعمیر فانتوم Dji

تعمیر ربات پرنده فانتوم پروفشنال